Allmedica w mediach


LECZENIE BORELIOZY W ALLMEDICA – JEDYNY LEKARZ CHORÓB ZAKAŹNYCH NA PODHALU!

Borelioza to najczęstsza z chorób przenoszonych przez kleszcze. Z uwagi na coraz większy odsetek zarażonych kleszczy, borelioza w przeciągu ostatnich lat stała się chorobą częstą i powszechnie znaną. ALLMEDICA jako jedyny podmiot na terenie Podhala uruchamia poradnię leczenia chorób zakaźnych dzięki której Pacjenci zmagający się z tą chorobą lub ją podejrzewający otrzymają profesjonalną i kompleksową pomoc.

 

JEDYNY HEMATOLOG NA PODHALU – TYLKO W ALLMEDICA!

Hematolog jest specjalistą od chorób krwi i układu krwiotwórczego, zajmuje się leczeniem niedokrwistości, zaburzeń krzepliwości, nowotworów krwi a także leczeniem następstw wpływu promieniowania jonizującego, leków i środków chemicznych na układ krwiotwórczy. Hematologia jest jedną z najszybciej rozwijających się dziedzin medycyny  dzięki czemu możemy leczyć choroby krwi znacznie efektywniej i szybciej, niż jeszcze kilka lat temu.

 

Nowy gabinet lekarza rehabilitacji medycznej dzieci w ALLMEDICA!

ALLMEDICA wychodzi naprzeciw potrzebom swoich małych pacjentów, zapewniając fachową i kompleksową opiekę w zakresie rehabilitacji oraz dziedzin z nią powiązanych, bez których odpowiednie leczenie jest w dużym stopniu utrudnione. Nowy gabinet lekarza rehabilitacji medycznej dzieci pozwoli na jeszcze skuteczniejsze dobranie odpowiedniego leczenia.

Nie bój się wizyty u proktologa!

Choroby końcowego odcinka przewodu pokarmowego często są zaniedbywane bądź późno diagnozowane, ponieważ pacjenci uważają je za wstydliwe. 
Wczesne rozpoznanie schorzenia gwarantuje szybkie, skuteczne i pełne wyleczenie, a co najważniejsze uniknięcie poważnych komplikacji. Wszelkie niepokojące objawy powinny niezwłocznie zostać skonsultowane i zbadane przez proktologa.

Pokonaj alergię tej wiosny!

Alergia to problem masowy, aż 40 % Polaków cierpi na różne postacie alergii. Aż 9 mln ma alergiczny katar, a ponad 5,5 mln objawy astmy. Niestety większość ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego, że są alergikami i nie podejmuje leczenia. Takie zaniedbanie skutkuje poważnymi konsekwencjami. Nieleczona alergia przyczynia się do rozwoju astmy, która stanowi poważne zagrożenie życia. Natomiast z ALLMEDICA alergię można skutecznie pokonać! Wybitni lekarze specjaliści z ALLMEDICA zapewniają Pacjentom fachową i kompleksową pomoc w zakresie alergologii zarówno dla osób dorosłych jak i dla dzieci.